Inżynier instalacji sanitarnych

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Bydgoszcz
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Firma ARWEX istnieje na rynku od 20 lat. Zajmujemy się wentylacją grawitacyjną, mechaniczną oraz rekuperacyjną.

- dział ofert oraz realizacji inwestycji
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  •     sporządzanie ofert techniczno - handlowych głównie z branży wentylacji, klimatyzacji, wody lodowej i ciepła technologicznego
  •     sporządzanie koncepcji instalacji , wycen instalacji
  •     analiza ofert pod względem materiałowym i ilościowym
  •     współpraca z dostawcami urządzeń i materiałów
  •      sporządzanie kosztorysów w programie Norma
  •     przygotowanie dokumentacji ofertowych
  •     bezpośredni kontakt z klientami
  •     udział w wizjach terenowych – kompletacja materiałów do ofert

Wymagania:

  •     Komunikatywność
  •     Umiejętność podejmowania decyzji
  •     Ogólna znajomość branży sanitarnej
  •     wykształcenie kierunkowe sanitarne
  •     Dobra znajomość Auto CAD, Norma, Microsoft Office,
  •     Prawo jazdy kat.B min 2 lata

Oferujemy:

  •     umowa okres próbny/umowa o pracę
  •     szkolenia
  •     atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione i od umiejętności i doświadczenia

Ofertę kierujemy również do studentów V roku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres arwex@arwex.com.pl

Data publikacji: 2014-12-07
Data zakończenia: 2014-12-31

Powiązane działy

Wentylacja