Inżynier produktu (Toshiba)

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Raszyn
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

TOSHIBA

poszukuje kandydata / kandydatki do Działu Techniczno - Handlowego na stanowisko:

Inżynier produktu

Miejsce pracy: Sękocin Nowy k. Raszyna, woj. mazowieckie

Obowiązki

• planowanie, koordynacja i realizacja działań marketingowych
• opracowywanie koncepcji akcji promocyjnych
• przygotowywanie ofert handlowych
• aktywna współpraca z działem handlowym oraz technicznym
• wyszukiwanie nowych możliwości rynkowych
• monitorowanie rynku i działań konkurencji

Wymagania

• dobra znajomość języka angielskiego
• znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
• samodzielność i efektywność w działaniu
• wiedza techniczna z zakresu budowy i zasady działania urządzeń klimatyzacyjnych o bezpośrednim odparowaniu
• dyspozycyjność i komunikatywność
• umiejętności organizacyjne

Oferta firmy

• rozwojowa praca pełna nowych wyzwań
• stabilna praca w młodym zespole
• możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych
• atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji na adres kontakt@toshiba-hvac.pl

Data publikacji: 2013-06-17
Data zakończenia: 2014-06-17