Inżynier Rozwoju Produktu w Alnor

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Wola Mrokowska
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Główne zadania:

• tworzenie koncepcji i projektowanie nowych produktów,

• opracowywanie oraz wprowadzanie zmian w dokumentacji technicznej 2D oraz 3D dla gotowych wyrobów oraz ich komponentów,

• optymalizacja produktu pod kątem poprawy jakości oraz kosztów,

• weryfikacja zgodności produktu z wymaganiami,

• nadzór nad wykonywaniem prototypów,

• inicjacja i udział w rozwoju nowych technologii.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne (ukończone lub w trakcie),

• umiejętność modelowania w programach 3D (Inventor bądź Solid Works),

• znajomość programu AutoCad oraz zasad wykonywania dokumentacji 2D,

• podstawowa znajomość procesów technologicznych,

• samodzielności i inicjatywy w rozwiązywaniu problemów technicznych,

• otwartość na naukę i pogłębianie wiedzy,

• dodatkowym atutem będzie znajomość przeprowadzania symulacji wytrzymałościowych i aerodynamicznych.

Oferujemy:

• pracę w firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji,

• stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Miejsce pracy: Wola Mrokowska (przy trasie E7 Kraków-Warszawa - 10 min od zjazdu z obwodnicy Warszawy)

Zgłoszenia: CV prosimy nadsyłać na adres: rekrutacja@alnor.com.pl wraz z nazwą stanowiska.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Data publikacji: 2019-11-18
Data zakończenia: 2019-12-18

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja