Inżynier Serwisu HVAC

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

IPK Sp. z o.o. - firma branży doradztwa personalnego - dla swojego Klienta, generalnego przedstawiciela producenta wysokiej klasy urządzeń klimatyzacyjnych, poszukuje osób na stanowisko:

Inżynier Serwisu

(klimatyzacja lub pompy ciepła)

Region: Warszawa, woj. mazowieckie

Nr ref.: IS-AS/09/13

Obowiązki:

  •     doradztwo i wsparcie techniczne dystrybutorów i instalatorów;
  •     wsparcie instalatorów przy rozruchu układów klimatyzacyjnych lub układów pomp ciepła;
  •     wsparcie merytoryczne w zakresie obsługi zgłoszeń gwarancyjnych;
  •     prowadzenie szkoleń i prezentacji technicznych dla dystrybutorów, instalatorów i pracowników firmy;
  •     wyjazdy w ramach prowadzonych szkoleń lub serwisu;
  •     koordynacja prac zewnętrznych ekip serwisowych w ramach prowadzonych przez firmę kontraktów serwisowych.

Oczekiwania:

  •     wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo);
  •     min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z praktycznym serwisem układów klimatyzacyjnych lub pomp ciepła;
  •     praktyczna wiedza z zakresu układów chłodniczych i wentylacyjnych;
  •     praktyczna wiedza związana z układami sterowania;
  •     znajomość języka angielskiego pozwalająca czytać dokumentację techniczną producenta;
  •     samodzielność w działaniu;
  •     łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  •     prawo jazdy kat. B;
  •     gotowość do podróży służbowych.

Klient IPK oferuje:

  •     umowę o pracę;
  •     możliwość rozwoju zawodowego;
  •     szkolenia techniczne i produktowe w kraju i za granicą.

Zainteresowane osoby, spełniające ww wymagania, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z dopisanym numerem referencyjnym "IS-AS/09/13" i klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres:e-mail:

ipk603@ipk.com.pl

lub

IPK Sp. z o. o., ul. Mariensztat 8, 00-302 Warszawa

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Data publikacji: 2013-09-10
Data zakończenia: 2014-09-10