Inżynier serwisu - klimatyzacja precyzyjna

Województwo:
opolskie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

LEBO recruitment dla swojego klienta - dla światowego lidera w branży klimatyzacji precyzyjnej oraz zasilania awaryjnego -
poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Inżyniera serwisu
do działu KLIMATYZACJI precyzyjnej

Region: woj. opolskie

Nr ref.: IKP.10.13

Obowiązki

• Wykonywanie uruchomień nowych urządzeń,
• Prowadzenie dokumentacji powykonawczej,
• Wykonywanie konserwacji i napraw urządzeń klimatyzacji precyzyjnej
• Wykonywanie cyklicznych przeglądów urządzeń klimatyzacji.

Wymagania

• Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne kierunkowe (chłodnictwo i klimatyzacja),
• Czynne prawo jazdy kategorii B,
• Uprawnienia SEP do 1 kV,
• Doświadczenie z zakresie obsługi serwisowej urządzeń typu chiller,
• Znajomość zagadnień automatyki sterowania,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• Wysoka dyspozycyjność oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

Klient LEBO recruitment oferuje:

• Pracę w międzynarodowym koncernie,
• Pracę w przyjaznym zespole,
• Samochód służbowy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z numerem referencyjnym IKP.10.13 oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych

na adres bolanowski@lebo-hr.pl

Klauzula: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Data publikacji: 2013-10-08
Data zakończenia: 2014-10-08