Inżynier Serwisu Klimatyzacji

Województwo:
mazowieckie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

HRK Engineering & Technology specjalizuje się w rekrutacji profesjonalistów na stanowiska związane z inżynierią i zastosowaniem technologii.

Dla swojego Klienta, międzynarodowego producenta oferującego wysokiej klasy urządzenia klimatyzacyjne, poszukuje osób na stanowisko:

województwo: mazowieckie

Zadania:

  •     Serwis, wsparcie techniczne, instalacje, naprawy gwarancyjne w zakresie  instalacji freonowych na terenie całej Polski.
  •     Wsparcie techniczne, współpraca z klientem w zakresie zapytań i rozwiązywanie zaistniałych problemów zdalnie
  •     Wsparcie techniczne oraz raportowanie statusu prac do biura.
  •     Organizacja prac serwisowych (praca z dokumentacją, zarządzanie częściami zamiennymi, utrzymanie narzędzi pracy w dobrym
  •     Wsparcie w implementacji rozwiązań, współpraca z klientami.

Wymagania:

  •     Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w serwisie w zakresie instalacji freonowych.
  •     Wykształcenie techniczne.
  •     Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (umożliwiającym komunikację w sprawach technicznych).
  •     Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów.
  •     Umiejętność współpracy z klientem.
  •     Uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  •     Pracę w firmie o uznanej pozycji na rynku.
  •     Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).
  •     Świadczenia zdrowotne.
  •     Szansę awansu.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres mailowy:
KGA50ISK@hrk.pl

Data publikacji: 2014-12-08
Data zakończenia: 2014-12-22

Powiązane działy

Klimatyzacja, Chłodnictwo