Inżynier Sprzedaży

Województwo:
dolnośląskie
Miasto:
Wrocław
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •     sprzedaż produktów marki Heimeier na rynku termostatyki
  •     obsługa techniczno-handlowa klientów w regionie
  •     podtrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów
  •     prowadzenie negocjacji handlowych
  •     prowadzenie szkoleń w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań przy wsparciu Działu Technicznego dla instalatorów oraz przedstawicieli handlowych współpracujących hurtowni
  •     realizowanie powierzonych zadań sprzedażowych

WYMAGANIA:

  •     wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne, kierunkowe (HVAC)
  •     min. 2 lata doświadczenia na podobnym/ pokrewnym stanowisku w branży
  •     mile widziana znajomość języka angielskiego
  •     proaktywność
  •     samodzielność, zaangażowanie w powierzone obowiązki
  •     komunikatywność oraz umiejętność nawiązania i utrzymania stałych relacji z Klientami
  •     znajomość Microsoft Office
  •     prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  •     niezbędne narzędzia pracy
  •     duże możliwości rozwoju osobistego poprzez szkolenia techniczne, handlowe i naukę języków obcych
  •     przyjazną atmosferę pracy
  •     konkurencyjne wynagrodzenie i warunki pracy
  •     interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@imi-hydronic.com wraz z klauzulą: Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji IMI International Sp. z o.o., 32-300 Olkusz, Olewin 50A (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data publikacji: 2015-01-09
Data zakończenia: 2015-01-23