Inżynier Sprzedaży Central Wentylacyjnych

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o. jest jedynym oficjalnym dystrybutorem najwyższej jakości urządzeń japońskiego koncernu DAIKIN INDUSTRIES Ltd.

będącego wiodącym i globalnym producentem oraz dostawcą sprzętu HVAC (do ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji), w tym również pomp ciepła i układów chłodniczych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: WAW Inz 2013

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w firmie za kompleksowy rozwój rynku w zakresie Central Wentylacyjnych. Oznacza to bezpośrednie zaangażowanie w proces sprzedaży, jak również wsparcie Działu Sprzedaży takie jak przeprowadzanie szkoleń, doradztwo techniczne oraz międzynarodowe kontakty korporacyjne np. z fabryką urządzeń.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  •     minimum 4-letniego doświadczenia zawodowego w branży wentylacyjnej w strukturach sprzedaży
  •     wykształcenia wyższego technicznego (preferowana specjalizacja to wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo)
  •     znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie co najmniej dobrym
  •     znajomości programu Auto CAD
  •     samodzielności, dyscypliny i dynamizmu w działaniu
  •     dobrej organizacji pracy i umiejętności koordynacji różnorodnych działań
  •     łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  •     umiejętności przekazywania wiedzy
  •     odpowiedzialności w zakresie zarządzania prowadzonymi projektami
  •     posiadania prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  •     atrakcyjne warunki zatrudnienia
  •     stabilność zatrudnienia oraz długofalowy rozwój zawodowy
  •     przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
  •     zapewniamy wszystkie narzędzia pracy potrzebne do wykonywania powierzonych zadań.

>> APLIKUJ <<

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Data publikacji: 2013-03-14
Data zakończenia: 2014-03-14