Inżynier Sprzedaży HVAC

Województwo:
łódzkie
Miasto:
Łódź
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Alfa Laval Polska Sp. z o.o.
poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży (HVAC)

Miejsce pracy: Łódź, woj. łódzkie
Nr referencyjny: VAC/042014

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami i dystrybutorami, pozyskiwanie nowych klientów i projektów, dobieranie urządzeń i doradztwo techniczne dla klientów.

Wymagania

Kandydat powinien posiadać:

• wykształcenie wyższe techniczne (preferowane HVAC)
• bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
• min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• umiejętność rzetelnego prowadzenia i posługiwania się dokumentacją techniczną
• umiejętność rozwiązywania zagadnień technicznych
• umiejętność analizowania, rozwoju i wdrażania strategii
• umiejętność inicjowania i koordynowania działań marketingowych
• umiejętność negocjowania umów w ramach korporacyjnych zasad
• prawo jazdy kat B
• gotowość do częstych wyjazdów służbowych (3-4 dni w tygodniu)
• odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
• umiejętność budowania dobrych relacji interpersonalnych
• umiejętność organizacji czasu pracy
• wysoką kulturę osobistą.

Alfa Laval oferuje

• pracę w pełnym wymiarze etatu w międzynarodowym koncernie
• samodzielną pracę w dynamicznym zespole
• możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• niezbędne narzędzia i środki do realizacji powierzonych zadań
• atrakcyjny system wynagrodzenia
• pakiet medyczny.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aplikacji na adres e-mail: poland.info@alfalaval.com

z dopiskiem w tytule "VAC/042014".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Alfa Laval Polska Sp. z o.o."

Data publikacji: 2014-04-15
Data zakończenia: 2015-04-15