Inżynier Sprzedaży HVAC - śląskie

Województwo:
śląskie
Miasto:
Olkusz
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

TA Hydronics jest częścią międzynarodowego koncernu IMI plc notowanego wśród 100 największych spółek na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Zatrudnia blisko 15.000 pracowników na całym świecie i działa w branży HVAC.
Głównym celem naszej grupy inżynierskiej jest jak najlepsze zrozumienie potrzeb naszych klientów oraz wymagań rynku, aby jak najlepiej wykorzystać nasze umiejętności inżynierskie, pomagając naszym klientom zmierzyć się z ich wyzwaniami.
Posiadamy 3 wyspecjalizowane marki:
- Pneumatex - jest ekspertem w utrzymaniu odpowiedniego ciśnienia wody i odgazowania
- TA - to lider w równoważeniu i regulacji
- Heimeier - przoduje w dziedzinie termostatyki.
Połączone kompetencje naszych 3 marek produktowych zapewniają optymalny poziom komfortu w pomieszczeniach. W Polsce, w siedzibie naszej firmy w Olkuszu zatrudniamy 300 pracowników i aby kontynuować nasz dynamiczny wzrost poszukujemy osób o dużym potencjale na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY

woj. śląskie

Obowiązki

• obsługa techniczno-handlowa klientów w regionie (województwo śląskie)
• podtrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów
• prowadzenie negocjacji handlowych
• wsparcie techniczne z zakresu oferowanych produktów
• prowadzenie szkoleń technicznych w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań
• realizowanie powierzonych zadań sprzedażowych

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe (instalacje HVAC)
• min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży
• znajomość rynku inwestycyjnego i hurtowego w regionie wykonywania pracy
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
• znajomość Microsoft Office
• prawo jazdy kat. B
• gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

Oferujemy

• niezbędne elementy uposażenia
• interesująca i pełna wyzwań praca w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwości rozwoju, szkoleń, nauki języków obcych
• przyjazna atmosfera pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@tahydronics.com wraz z klauzulą:
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i
przyszłych procesów rekrutacji IMI International Sp. z o.o., Oddział TA Hydronics, 32-300 Olkusz, Olewin 50A
(zgodnie z ustawą z
dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Data publikacji: 2013-04-17
Data zakończenia: 2014-04-17