Inżynier Sprzedaży - Polska Południowa

Województwo:
śląskie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

BIGRAM S.A. dla swojego klinta - firmy Backer OBR Sp. z o.o. - największego w Polsce producenta elementów grzejnych,

w tym grzałek, systemów do ogrzewania elektrycznego oraz rezystorów dużej mocy - poszukuje osoby na stanowisko:

Regionalny Inżynier Sprzedaży

Miejsce pracy: Polska Południowa

Nr ref.: RIS/10

Obowiązki

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za umacnianie pozycji rynkowej firmy w Polsce południowej poprzez bieżącą obsługę stałych klientów firmy oraz aktywne docieranie do nowych klientów poprzez zadania:

- Nawiązywanie kontaktów sprzedażowych i zdobywanie  informacji  o potrzebach klienta
- Zdefiniowanie specyfikacji technicznej wyrobu i przekazywanie jej do realizacji wewnątrz  Backer OBR
- Negocjowanie i przygotowywanie umów współpracy
- Utrzymywanie kontaktów  z klientem pod kątem rozwoju  sprzedaży (z wyłączeniem bieżących zamówień obsługiwanych przez Dział Obsługi Klienta)
- Ponoszenie odpowiedzialności za roczny budżet sprzedażowy i jego aktualizacje  dotyczące  powierzonych  i zdobytych klientów
- Systematyczne przygotowywanie raportów dotyczących prowadzonych działań sprzedażowych i efektów pracy

Wymagania

- Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane mechaniczne lub elektromechaniczne)
- Doświadczenia w sprzedaży produktów technicznych przystosowanych do potrzeb klienta
- Dobrej znajomości rynku docelowego w południowej Polsce
- Doświadczenia w prowadzeniu doradztwa technicznego z uwzględnieniem wymagań klienta i możliwości technologicznych firmy
- Umiejętności tworzenia  technicznej specyfikacji  indywidualnych  potrzeb klienta
- Sukcesów w skutecznej realizacji budżetów sprzedaży
- Dużej samodzielności i nastawienia na cel

Firma Becker oferuje:

- Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w prężnie rozwijającej się i zarządzanej przez jakość firmie
- Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i pracę w międzynarodowym środowisk

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego z numerem referencyjnym "RIS/10" w tytule wiadomości oraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)" naadres mailowy:

BIGRAM.wroclaw@bigram.pl

Data publikacji: 2013-10-17
Data zakończenia: 2014-10-17