Inżynier systemów klimatyzacji i wentylacji

Województwo:
śląskie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

NOTIO - w imieniu swojego Klienta, znanej i cenionej firmy w branży klimatyzacji, dystrybutora wysoko efektywnych urządzeń, stosowanych w obiektach technicznych, komercyjnych, oraz domowych, poszukujemy ambitnych, samodzielnych i ukierunkowanych na cel osób na stanowisko:

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby doświadczonej w pracy w biurze projektowym lub firmie instalatorskiej, która przy wsparciu systemami szkoleń produktowych i sprzedażowych będzie gotowa i zainteresowana pracą w dziale sprzedaży.

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów w wyznaczonym regionie
  • monitorowanie rynku nowych i wtórnych inwestycji w regionie
  • doradztwo techniczne przy doborze urządzeń
  • współpraca z działem projektowym, generalnymi wykonawcami, instalatorami i inspektorami nadzoru budowlanego
  • realizowanie planów sprzedaży

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: inżynieria środowiska, klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo
• doświadczenie w pracy w biurze projektowym, u instalatora lub w sprzedaży produktów technicznych
• umiejętność doboru urządzeń
• prawo jazdy kat. B
• znajomość branży wentylacji-klimatyzacji
• mile widziana znajomość procesu inwestycyjnego
• mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie HVACR

Nasz Klient oferuje

• konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa oraz bardzo atrakcyjny system premiowy uzależniony od realizacji planów sprzedaży)
• system szkoleń produktowych i sprzedażowych
• samochód służbowy
• pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV na poniższy adres e-mail: isk-05-13@notio.pl

Więcej informacji o ofercie

Data publikacji: 2013-05-15
Data zakończenia: 2014-05-15