Inżynier Wsparcia Technicznego

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Obecnie do naszej linii biznesowej związanej z techniką grzewczą i klimatyzacją (Living Environment Systems) poszukujemy doświadczonego Kandydata/ Kandydatki, na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa ul. Łopuszańska 38 C

Zakres zadań:

- Wparcie telefoniczne kontrahentów przy rozwiązywaniu problemów technicznych

- Udział w uruchomieniach systemów VRF u naszych Klientów

- Budowanie relacji z partnerami firmy (głównie instalatorami w obszarze całej Polski)

- Obsługa merytoryczna procesów gwarancyjnych

- Przeprowadzanie szkoleń technicznych dla instalatorów, dystrybutorów w centrum szkoleniowym

- Współpraca z zewnętrzną siecią firm serwisowych

- Dzielenie się wiedzą i wspieranie zespołu w codziennych zadaniach

- Raportowanie zadań w systemie CRM

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne w obszarze HVAC (warunek konieczny)

- Min 3-letnie doświadczanie na podobnym stanowisku

- Bardzo dobra znajomość specyfiki freonowych urządzeń klimatyzacyjnych

- Doświadczenie związane z serwisowaniem/ uruchomieniem systemów klimatyzacyjnych VRF

- Dobra znajomość języka angielskiego, praca z dokumentacją techniczną oraz innymi oddziałami na terenie Europy (minimum B2, swobodna komunikacja w mowie i piśmie)

- Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Zróżnicowany zakres zadań i dynamiczne środowisko pracy

- Premię roczną

- Regularne szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne

- Dofinansowanie do nauki języka angielskiego 100 % w pierwszym roku pracy

następnie 50 % dofinansowania

- Dofinansowanie do studiów 50%

- Samochód służbowy (także do użytku prywatnego)

- Pakiet medyczny Luxmed

- System kafeteryjny (70 PLN miesięcznie)

- Udział w imprezach firmowych

Kontakt: http://pl.mitsubishielectric.com/pl/contact-us/index.page

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Data publikacji: 2019-03-15
Data zakończenia: 2019-04-13

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja