Inżynier Wsparcia Technicznego w Dziale Kluczowych Klientów

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Łomianki
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

W związku z dynamicznym rozwojem Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje kandydatki/kandydata do Działu Kluczowych Klientów:

Region: Łomianki, woj. mazowieckie
Numer referencyjny:
VIK-DKK- MAZ

Obowiązki

• wsparcie techniczne dla działu handlowego
• przygotowywanie i monitoring ofert
• doradztwo techniczne - dobór urządzeń standardowych z oferty oraz urządzeń w wykonaniu niestandardowym
• budowanie długofalowych relacji z  kluczowymi klientami
• uczestnictwo w rozmowach handlowych/negocjacjach
• współpraca z Działem Technicznym, Działem Zakupów, Działem Serwisu

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne,
• doświadczenie - minimum 1 rok w sprzedaży branży hvac (wentylacja - klimatyzacja),
• znajomość nowoczesnych narzędzi inżynierskich, w tym oprogramowania do modelowania bryłowego np. Inventor, Ansys, AutoCad itp.
• łatwość nawiązywania kontaktów i duże zdolności interpersonalne
• wysoka kultura osobista, ukierunkowanie na klienta
• wysoka motywacja, rzetelność i zaangażowanie
• komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• czynne prawo jazdy kat. B.

Venture Ind. oferuje

• pracę na pełen etat w centrali firmy po okresie próbnym
• stabilność  zatrudnienia
• szkolenia  specjalistyczne, szkolenia językowe
• możliwość podwyższania kwalifikacji.

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres rekrutacja@venture.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji

zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Data publikacji: 2014-03-03
Data zakończenia: 2015-03-03