Junior Product Manager

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdańsk
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

VTS Group w związku z dynamicznie rozwijającą się działalnością, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk, woj, pomorskie
Nr ref.: JPM

Obowiązki

• Wsparcie Działu Sprzedaży w zakresie doborów technicznych oferowanych produktów          (central wentylacyjnych, kurtyn powietrznych, nagrzewnic),
• Wsparcie Działu PM we wdrażaniu nowych produktów oraz zmian w już istniejących produktach,
• Przygotowywanie materiałów  i prezentacji szkoleniowych z zakresu oferowanych produktów na potrzeby Działu Sprzedaży,
• Prowadzenie szkoleń produktowych dla struktur sprzedaży, na arenie międzynarodowej,
• Przygotowywanie materiałów  i prezentacji dotyczących projektów z zakresu PM,
• Wsparcie w przygotowywaniu analiz dotyczących aktualnych trendów na rynku oraz konkurencji.

Wymagania

• Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: chłodnictwo, klimatyzacja i wentylacja),
• Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu wymiany ciepła, chłodnictwa, hydrauliki i automatyki,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Zdolności analityczne i organizacyjne,
• Wysokie zdolności komunikacyjne i prezentacyjne,
• Systematyczność i dbałość o detale,
• Gotowość do podróży służbowych,
• Znajomość norm ISO 9001 oraz ISO 14001.

VTS oferuje

• Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się korporacji międzynarodowej,
• Udział we wdrażaniu nowych produktów oraz zmian w istniejących produktach na międzynarodowym rynku,
• Możliwość rozwoju zawodowego przy udziale w międzynarodowych projektach.
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Rozbudowany system kafeteryjny – świadczeń pozapłacowych,
• Udział w podróżach służbowych na arenie międzynarodowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem), wraz z numerem referencyjnym w temacie maila poprzez formularz rekrutacyjny.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Data publikacji: 2014-03-14
Data zakończenia: 2015-03-14