Kierownik Działu Chłodnictwa

Miasto:
Szczecin
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
ELEKTRONIKA S.A.

Elektronika S.A. to jedna z największych w kraju i wciąż intensywnie rozwijająca się hurtownia urządzeń i akcesoriów stosowanych w chłodnictwie i klimatyzacji. Spółka prowadzi także sprzedaż pomp ciepła. Dystrybuuje urządzenia wytwarzane przez największych światowych producentów jak Danfoss, Copeland, Alco, Frascold, Cubigel, Thermofin, LUVATA, Alfa Laval, Rhoss czy Mitsubishi Heavy Industries.

Spółka zaopatruje producentów finalnych urządzeń chłodniczych, instalatorów oraz firmy serwisowe w stosowne urządzenia, komponenty, czynniki chłodnicze i sprzęt serwisowy.

W celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi swoich klientów oraz w związku ze znacznym wzrostem popularności produktów proponowanych przez Spółkę, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin, Łódź, Katowice, Warszawa

Opis stanowiska:

Do głównych zadań będzie należało monitorowanie rynku i umacnianie pozycji podległych produktów na rynku lokalnym. Zadania te będą realizowane w sposób samodzielny jak i z uwzględnieniem podległego zespołu Inżynierów Sprzedaży, dlatego rolą Kierownika będzie takie kierowanie zespołem, by przy osiąganiu wysokich wyników sprzedaży utrzymywać zespół w dobrej atmosferze, silnej motywacji do pracy i rozwoju eksperckiego.

Zadania:

  • Zarządzanie bazą Klientów własnych, obecnych Klientów Spółki oraz podległego zespołu
  • Ciągłe identyfikowanie i pozyskiwanie nowych Klientów z rynku
  • Nadzorowanie prac zespołu w dziedzinie sprzedaży klimatyzacji oraz podnoszenia ich wiedzy eksperckiej w dziedzinie produktów
  • Strategiczny rozwój marki oraz świadome kreowanie wizerunku podległych produktów i grup produktowych
  • Budżetowanie i bieżące monitorowanie realizacji budżetów

Nasze oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe
  • Wykształcenie/ kursy w dziedzinie zarządzania będą silnym atutem
  • Kompetencje w zakresie budżetowania
  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze "dużych Klientów"
  • Bardzo dobra znajomość rynku i produktów konkurencyjnych
  • Wysokie kompetencje zarządzania zespołem
  • Zdolność do sumiennej i bezbłędnej pracy
  • Bardzo silne zorientowanie na wynik i łatwość w poszukiwaniu etycznych metod osiągania postawionych sobie i zespołowi celów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza EXCEL)
  • Dobra znajomość systemów branżowych (np. AutoCad)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, inne będą dodatkowym atutem
  • Dobra prezencja i zmysł estetyki będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność i mobilność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Wyjątkową atmosferę pracy i wsparcie zespołu
  • Możliwość rozwoju i udziału w dodatkowych szkoleniach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza http://elektronika-sa.com.pl/jobform.php

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Data publikacji: 2015-04-23
Data zakończenia: 2015-05-22