Kierownik Działu Instalacji Wentylacji i Centralnego Ogrzewania

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Solec Kujawski
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Firma ROS-ZAK Chłodnictwo-Klimatyzacja Sp. z o.o. Sp.k.

zajmujesię kompleksową obsługą klienta – od fachowego doradztwa projektowego, poprzez dostawę, montaż urządzeń oraz serwis

w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji. ROS-ZAK poszukuje:

Miejsce pracy: Solec Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie

Obowiązki

• Organizacja prac działu instalacji wentylacji i centralnego ogrzewania,
• Tworzenie ofert handlowych,
• Tworzenie koncepcji projektowych i sugerowanie rozwiązań,
• Kontrola nad realizacją wykonywanych budów,
• Budowanie powiązań z parterami,
• Monitorowanie i kontrolowanie prac projektowych.

Odpowiedzialność za:

• Pracę podległego zespołu,
• Podjęte samodzielnie decyzje,
• Realizację prac nad projektem,
• Tworzenie dokumentacji projektowej i ofertowej.

Wymagania

• Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Wykształcenie: wyższe inżynieryjne, mile widziany absolwent inżynierii środowiska lub budownictwa,
• Umiejętność tworzenia koncepcji projektowych w dziedzinie instalacji wentylacji oraz centralnego ogrzewania,
• Znajomość branży wentylacji i centralnego ogrzewania,
• Umiejętność tworzenia kosztorysów prac wentylacyjnych i centralnego ogrzewania,
• Znajomość środowiska Autocad,
• Umiejętność pracy pod presją czasu.

Firma oferuje

• Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
• Pracę w rozwijającej się firmie,
• Umowę o pracę,
• Profesjonalne narzędzia pracy.

Zgłoszenia - poprzez pracuj.pl

Data publikacji: 2013-05-22
Data zakończenia: 2014-05-22