Kierownik Działu Techniczno-Serwisowego

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Włocławek
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Dla naszego klienta - wiodącego producenta innowacyjnych rozwiązań do produkcji wody ciepłej dla domowych i wyspecjalizowanych zastosowań, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Kierownika Działu Techniczno-Serwisowego
Miejsce pracy: Włocławek (woj. kujawsko-pomorskie)

Zakres zadań:
- kontrola nad podległym zespołem, organizacja pracy serwisantów
- prowadzenie szkoleń technicznych
- dbanie o dobry wizerunek firmy i jakość obsługi Klientów
- kontrola nad terminowym realizowaniem procesów reklamacyjnych

Wymagania:
- umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej
- doświadczenie w pracy w terenie oraz kontaktach z klientami
- znajomość techniki grzewczej, elektrycznej oraz automatyki
- wykształcenie min. średnie techniczne
- prawo jazdy kat. B
- mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Firma gwarantuje:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- stałe wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia
- pracę w międzynarodowej firmie o zagranicznych standardach zarządzania

Data publikacji: 2020-04-06
Data zakończenia: 2020-05-04

Powiązane działy

Ogrzewnictwo