Kierownik - Klimatyzacja

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdańsk
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „IGLOTECH” Sp. J.
poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Produktu – Sekcja Klimatyzacja

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot, woj. pomorskie
Nr referencyjny: KPK/Trójmiasto/13

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za kreowanie strategii produktowej, zarządzanie portfelem produktowym oraz analizę rynku pod względem produktu i konkurencji. Do zadań Kierownika Produktu będzie należało również zarządzanie siecią dystrybucji, wsparcie działów handlowych pod względem produktowym oraz przeprowadzanie szkoleń produktowych dla pracowników i klientów.

Wymagania

• wykształcenie wyższe (preferowane wyższe techniczne kierunkowe),
• min. 5 lat doświadczenia w branży klimatyzacyjnej na stanowisku handlowym lub w obszarze zarządzania produktami,
• doświadczenie w zakresie budowania i zarządzania siecią dystrybucji będzie dodatkowym atutem,
• znajomość branży klimatyzacyjnej od strony technicznej i handlowej,
• dobra znajomość j. angielskiego pozwalająca na komunikację ustną oraz pisemną z zagranicznymi dostawcami,
• wysokie zdolności analityczne oraz komunikacyjne,
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• pracę i możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie o ogólnokrajowym zasięgu
• atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych efektów
• nowoczesne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego,
oświadczenia zgody na przetwarzanie danych osobowych
(zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29 września 1997 r.) na adres e-mail: hr@iglotech.com.pl

Prosimy o umieszczenie w temacie e-maila numeru referencyjnego stanowiska: KPK/Trójmiasto/13.

Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2013-11-17
Data zakończenia: 2014-11-17