Kierownik Kontraktu Instalacji Sanitarnych

Województwo:
Cała Polska
Miasto:
Lublin
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

INSTAL - LUBLIN Sp. z o.o. to jedna z największych firm instalacyjnych w Polsce specjalizująca się w usługach montażu instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, sanitarnych, technologicznych, jak również zewnętrznych sieci wodnych, kanalizacyjnych, cieplnych i gazowych wraz z projektem.

OPIS STANOWISKA:

  •     Bieżąca koordynacja oraz nadzór nad realizacją prac budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych i HVAC
  •     Prowadzenie kompleksowej dokumentacji projektu i nadzór nad jakością wykonanych robót
  •     Koordynacja i bieżąca współpraca z dostawcami, podwykonawcami, rozliczanie postępu prac
  •     Zarządzanie zespołem pracowników
  •     Realizacja prac zgodnie z zapisami umów, terminowość, przestrzeganie harmonogramu prac
  •     Bieżąca współpraca oraz koordynacja prac z inwestorem lub generalnym wykonawcą
  •     Analiza i rozliczanie kosztów prowadzonych kontraktów w ramach założonego budżetu

WYMAGANIA:

  •     Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie instalacji sanitarnych
  •     Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  •     Posiadanie uprawnień do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacji w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, warunek konieczny
  •     Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, warunek konieczny
  •     Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel) oraz programu AutoCAD
  •     Doświadczenie w przygotowaniu ofert oraz prowadzeniu negocjacji z dostawcami i podwykonawcami
  •     Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  •     Prawo jazdy kat. B
  •     Gotowość do pracy w delegacji
  •     Zaangażowanie, inwencja, samodzielność, lojalność
  •     Umiejętność pracy i zarzadzania zespołem

OFERUJEMY:

  •     Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  •     Możliwość uczestniczenia w realizacji prestiżowych projektów budowlanych
  •     Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy
  •     Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV i listu motywacyjnego poprzez formularz dostępny na stronie http://www.instal.com.pl/index.php?id=98

Zapewniamy dyskrecję, Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych osobowych Dz. U. z 2002r. Nr.101 poz. 926 ze zm.)”.

Data publikacji: 2015-03-27
Data zakończenia: 2015-04-17