KIEROWNIK MARKETINGU

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Nr referencyjny:
VENTIA Sp. z o.o.

Firma Ventia Sp. z o.o. – dystrybutor rynku B2B produktów dla branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC) oraz wyłączny przedstawiciel na Polskę marek: Komfovent, Stavoklima oraz Havaco – poszukuje kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: siedziba Ventia (Warszawa)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Odpowiedzialność za pracę i rozwój podległego Działu Marketingu,
Opracowywanie i wdrażanie strategii oraz planów marketingowych dla poszczególnych grup produktów,
Planowanie i realizacja działań marketingowych BTL oraz ATL,
Odpowiedzialność za rozwój firmowych serwisów internetowych,
Odpowiedzialność za projektowanie materiałów marketingowych (katalogi, ulotki, prezentacje, reklamy, itp.),
Bieżące monitorowanie i analiza rynku oraz otoczenia konkurencyjnego w branży HVAC,
Współpraca z Kierownikami Produktów oraz Działem Handlowym,
Współpraca z mediami branżowymi (czasopisma, portale internetowe, itp.) oraz współpraca z agencjami reklamowymi i drukarniami.

Oczekiwania/Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w zakresie marketingu na rynkach B2B. Znajomość branży HVAC będzie dodatkowym atutem,
Doświadczenie w samodzielnym kreowaniu strategii marketingowych oraz zarządzaniu budżetem marketingowym,
Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie lub techniczne),
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
Dobra znajomość pakietu MS Office,
Doskonała organizacja pracy, kreatywność, zdolności analityczne,
Inicjatywa, konsekwencja i dynamizm w działaniu.

Oferujemy:
Stabilną pracę oraz możliwość rozwoju w młodej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
Atrakcyjne wynagrodzenie, premię uzależnioną od osiąganych rezultatów oraz niezbędne narzędzia pracy,
Niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: info@ventia.pl

Kontakt:
info@ventia.pl

Data publikacji: 2014-10-23
Data zakończenia: 2014-11-23

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja