Kierownik Montażu - wentylacja

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdańsk
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

TECHMAR Sp. z o.o. jest wykonawcą instalacji wentylacyjnej z 20 letnim doświadczeniem. Zatrudnia 86 pracowników. Usługi realizuje na terenie całej Polski i Niemiec.

TECHMAR jest wykonawcą prestiżowych obiektów przemysłowych, hal produkcyjnych, galerii handlowych czy biurowców. Wykonujemy instalacje na lotniskach, szpitalach, uniwersytetach i wiele innych.

TECHMAR pooszukuje;

Kierownik Montażu

(branża wentylacyjna)

Miejsce pracy: Gdańsk, Polska, Niemcy

Obowiązki:

- Planowanie i koordynowanie prac monterów (brygad) w zakresie montażu wentylacji

- Nadzorowanie czasu pracy pracowników i ich efektywności

- Dbanie o montaż zgodnie z planem montażowym oraz harmonogramem budowy, bez usterek

- Realizacja prac montażowych zgodnie z zawartym kontraktem

- Sporządzanie obmiarów powykonawczych zamontowanej instalacji wentylacyjnej (Aufmaß)

- Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie, zgłaszanie utrudnień, kolizji, braków materiału.

Wymagania:

- Wykształcenie średnie techniczne

- Umiejętność planowania pracy i doświadczenie w prowadzeniu grupy montażowej

- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej: rysunków, planów montażowych

- Podstawowa znajomość j. niemieckiego

- Akceptacja pracy w delegacji na terenie Niemiec, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie 3000 – 3500 € (12 500 – 15 000 zł) + premia od wyniku kontraktu

- Umowę o pracę

- Ubezpieczenia

- Służbowe auto, laptop, telefon, strój roboczy

- Zakwaterowanie na terenie Niemiec na koszt Pracodawcy

- Pakiet szkoleń (w tym naukę języka niemieckiego, zdobycie uprawnień)

- Pracę w środowisku międzynarodowym z możliwością rozwoju zawodowego i awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą formularza: https://techmar.gda.pl/praca/

Data publikacji: 2020-03-13
Data zakończenia: 2020-04-17

Powiązane działy

Wentylacja