Kierownik produkcji

Województwo:
mazowieckie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
Lindab Sp. z o.o.

Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla budownictwa i wentylacji. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna, troska o środowisko. Firma działa w trzech obszarach branży budowlanej: wentylacja i klimatyzacja, profile budowlane (systemy dachowe i elewacyjne) oraz hale o konstrukcji stalowej. W Polsce siedziba główna zlokalizowana jest w Wieruchowie (gmina Ożarów Mazowiecki).

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

miejsce pracy: Wieruchów

Opis stanowiska:

- kierowanie i nadzór nad Działami Produkcji elementów instalacji wentylacyjnych oraz systemów pokryć dachowych,

- organizacja, planowanie i zarządzanie procesem produkcyjnym,

- inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do minimalizacji kosztów produkcyjnych,

- zwiększanie poziomu efektywnego funkcjonowania produkcji oraz wzrostu jakości oferowanych produktów,

- znajomość zagadnień i procedur nowoczesnych systemów planowania produkcji a także znajomość zasad zarządzania jakością,

- kierowanie podległym zespołem pracowników,

- zarządzanie gospodarką materiałową, sporządzanie zestawień materiałowych,

- odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP i P.POŻ.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne,

- kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Produkcji,

- biegła znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel), obsługa systemu informatycznego klasy ERP,

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rysunku technicznego,

- znajomości narzędzi Lean oraz innych narzędzi poprawiających organizację procesów produkcyjnych,

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

- bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- dogodne godziny pracy od poniedziałku do piątku (rozpoczęcie pracy pomiędzy 7:30-8:30),

- dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie),

- przyjazną atmosferę w pracy,

- pracę w nowoczesnym biurze,

- program "poleć pracę",

- nagroda za staż pracy,

- świeże owoce, pyszną kawę,

- pakiet szkoleń,

- możliwość dojazdu komunikacją podmiejską (linie 743, L-7).

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV na adres: praca@lindab.com.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2018-12-17
Data zakończenia: 2019-01-17

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja