Kierownik produktu ds. urządzeń klimatyzacyjnych

Województwo:
mazowieckie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

W związku z dynamicznym rozwojem firma Centrum Klima S.A. poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK PRODUKTU DS. URZĄDZEŃ KLIMATYZACYJNYCH

Opis stanowiska

• kierowanie działem urządzeń klimatyzacyjnych
• analiza rynku i tworzenie prognoz sprzedaży
• kontakty z klientami w zakresie działu urządzeń klimatyzacyjnych
• dobory techniczne urządzeń
• tworzenie ofert handlowych dla partnerów handlowych i ofert obiektowych
• pozyskiwanie nowych klientów
• realizacja celów sprzedażowych finansowych i ilościowych
• budowanie marki produktowej
• koordynacja działań marketingowych dla urządzeń klimatyzacyjnych.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne, mile widziany kierunek Inżynieria Środowiska
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• samodzielność, komunikatywność i konsekwencja w działaniu
• umiejętność obsługi komputera (MS Office)
• prawo jazdy kat B..

Oferujemy

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• dużą swobodę działania i ciekawe projekty,
• szansę pracy w ramach największej międzynarodowej grupy w branży,
• umowę o pracę.

Praca w Wieruchowie k/Ożarowa Mazowieckiego.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: kadry@centrumklima.pl lub na adres:
CENTRUM KLIMA S.A., Wieruchów, ul. Sochaczewska 144, 05-850 Ożarów Mazowiecki
fax: (22) 250-50-13
z dopiskiem "Kierownik Produktu ds. urządzeń klimatyzacyjnych"

Data publikacji: 2013-04-02
Data zakończenia: 2014-04-02