Kierownik Produktu Lindab

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Wieruchów
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Centrum Klima S.A., wiodący na rynku polskim oraz liczący się w Europie producent
i dystrybutor systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, należący do Grupy Lindab - szwedzkiego lidera branży budowlanej, zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wieruchów k/Warszawy
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

• Kierowanie działem produktu Lindab
• Analiza rynku i tworzenie prognoz sprzedaży
• Kontakty z klientami w zakresie produktów Lindab (Lindab Comfort i Lindab Safe)
• Dobory techniczne urządzeń
• Tworzenie ofert obiektowych oraz ofert handlowych
• Kontakty z projektantami
• Realizacja celów sprzedażowych, finansowych i ilościowych
• Budowanie marki produktowej
• Koordynacja działań marketingowych na rzecz produktów Lindab.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (w mowie i piśmie)
• Prawo jazdy kat. B
• Komunikatywność
• Umiejętność obsługi programów komputerowych (AUTOCAD, MS OFFICE)
• Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej funkcji i uzależnione od wyników pracy
• dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta multisport)
• ciekawą pracę w renomowanej, stabilnej firmie międzynarodowej.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: kadry@centrumklima.pl lub na adres:
CENTRUM KLIMA S.A., Wieruchów, ul. Sochaczewska 144, 05-850 Ożarów Mazowiecki
fax: (22) 250-50-13
z dopiskiem "Kierownik Produktu Lindab".

Data publikacji: 2014-02-12
Data zakończenia: 2015-02-12