Kierownik Produktu - Systemy Klimatyzacji

Województwo:
Cała Polska
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
VENTIA Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma Ventia Sp. z o.o. – dystrybutor B2B produktów dla branży HVAC oraz przedstawiciel na Polskę marek: KOMFOVENT,  STAVOKLIMA, DANTHERM, HAVACO, CASALS – poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik produktu systemy KLIMATYZACji

miejsce pracy: Warszawa

obszar działania: cała Polska

Zakres obowiązków:

- Odpowiedzialność za rozwój bazy klientów,

- Rozwój sprzedaży oraz realizacja wyznaczonych celów w zakresie podległego asortymentu (m.in. klimatyzatory LG, MDV, materiały montażowe do systemów klimatyzacji),

- Kontakty z dostawcami w zakresie podległego asortymentu,

- Współpraca i wsparcie techniczne firm instalacyjnych oraz lokalnych dystrybutorów,

- Doradztwo techniczne oraz przygotowywanie ofert handlowych,

- Planowanie działań marketingowych w zakresie podległego asortymentu,

- Monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania:

- Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów do systemów klimatyzacyjnych (klimatyzatory, systemy VRF, materiały montażowe do klimatyzacji, itp.),

- Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki studiów: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo,

- Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym,

- Czynne prawo jazdy kat. B.,

- Bardzo dobra znajomość programu MS Office,

- Zorientowanie na rozwój biznesu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

- Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

- Samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

- stabilną pracę oraz możliwość rozwoju w młodej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,

- atrakcyjne wynagrodzenie, premię uzależnioną od osiąganych rezultatów oraz niezbędne narzędzia pracy,

- pakiet socjalny, m.in. prywatny pakiet medyczny,

- niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: info@ventia.pl

Data publikacji: 2016-02-22
Data zakończenia: 2016-03-25