Kierownik Projektów w Nederman

Województwo:
śląskie
Miasto:
Katowice
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Nederman Group jest jednym z największych na świecie dostawców produktów i usług w dziedzinie ochrony środowiska ze szczególnym uwzględnieniem technologii przemysłowej filtracji powietrza, poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik Projektów

Miejsce biura: Katowice, woj. śląskie

Numer referencyjny: PM/08/KAT

Opis stanowiska

Jako Kierownik Projektów będziesz odpowiedzialny za zarządzanie procesem realizacji projektu, zarządzanie zespołem projektowym, wsparcie techniczne działu handlowego w obszarze doboru urządzeń i rozwiązań wchodzących w skład instalacji, uczestnictwo w procesie wyceny ofertowanych projektów w kontekście realizacji - wizyty u klientów wraz z handlowcem/projektantem w celu zebrania danych do oferty lub projektu, wykonania obmiarów, inwentaryzacji istniejących instalacji, wykonanie planu sytuacyjnego, prezentacji i dyskusji oferowanego rozwiązania, nadzór i koordynacja nad procesu przygotowania projektu do realizacji i nadzór i koordynacja projektu w trakcie realizacji u Klienta (z Inżynierem Sprzedaży, Projektantem, własnym działem montażowym, zewnętrznymi firmami montażowymi, poddostawcami i podwykonawcami), tworzenie harmonogramu realizacji projektu i aktualizacja harmonogramu, sprawdzanie dokumentacji montażowej i projektowej pod kątem realizacji, kompletację dokumentacji od dostawców i dokumentacji własnej na etapie realizacji i odbioru projektu, kontrolę kosztów nadzorowanych projektów, raportowanie postępów w realizacji projektów (terminowe i kosztowe)

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne  - mechanika budowa maszyn ochrona środowiska instalacje sanitarne;
• doświadczenie na podobnym stanowisku w branży przemysłowej;
• umiejętności koordynacji kliku projektów jednocześnie;
• systematyczność i konsekwencja w podjętych działaniach;
• biegła obsługa komputera, pakiet MS Office;
• znajomość Excela na poziome zaawansowanym będzie dodatkowym atutem;
• znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym; rozumienie fachowej literatury technicznej, umiejętność komunikowania się w mowie i piśmie;
• brak przeciwskazań zdrowotnych do okazjonalnego przebywania i poruszania się na wysokości (drabinki, podesty robocze filtrów);
• zaangażowanie w wykonywaną pracę;
• znajomość podstaw teoretycznych z zakresu wentylacji ogólnej, techniki odpylania i ochrony powietrza;
• posiadanie uprawnień budowalnych będzie dodatkowym atutem;
• znajomość programu MS Project będzie dodatkowym atutem.

Oferta Nederman:

• odpowiedzialną pracę z produktem należącym do ścisłej czołówki w swej branży;
• umowę o pracę;
• nastawienie na długofalowy rozwój, intensywne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne;
• narzędzia umożliwiające efektywną pracę.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikuj

Data publikacji: 2013-08-22
Data zakończenia: 2014-08-22