Kierownik Regionu Poznań

Województwo:
wielkopolskie
Miasto:
Poznań
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
VENTIA Sp. z o.o.

Firma Ventia Sp. z o.o. – dystrybutor rynku B2B produktów dla branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC) oraz wyłączny przedstawiciel na Polskę marek: Komfovent, Dantherm, Casals, Stavoklima, AlpicAir oraz Havaco – poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK REGIONU POZNAŃ

Miejsce pracy:

home office lub regionalne Biuro Techniczno-Handlowe VENTIA w Poznaniu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży central wentylacyjnych KOMFOVENT, jak również pozostałych marek i produktów firmy VENTIA w zakresie podległego regionu (Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie)

- Współpraca i wsparcie techniczne firm instalacyjnych, lokalnych dystrybutorów, projektantów oraz biur projektowych HVAC

- Doradztwo techniczne, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych

- Budowanie trwałych relacji z kontrahentami

- Monitorowanie działań konkurencji oraz koordynowanie procesów inwestycyjnych w zakresie produktów HVAC na podległym regionie

WYMAGANIA:

- Doświadczenie w branży HVAC oraz znajomość lokalnego rynku biur projektowych oraz instalacyjnych

- Wykształcenie wyższe. Preferowane techniczne oraz kierunki studiów: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo

- Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym

- Czynne prawo jazdy kat. B.

- Bardzo dobra znajomość programu MS Office, doświadczenie w pracy z systemem CRM będzie dodatkowym atutem

- Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych

- Zorientowanie na rozwój biznesu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów

- Samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

OFERUJEMY:

- Stabilną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

- Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz dodatkową prowizję (bez górnego limitu) uzależnioną od osiąganych rezultatów sprzedaży

- Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

- Dobrą atmosferę oraz warunki pracy

- Niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe

- Prywatny pakiet medyczny Medicover oraz kartę Benefit MultiSport

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: praca@ventia.pl

Data publikacji: 2018-10-10
Data zakończenia: 2018-11-09

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja