Kierownik Regionu Warszawa

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
KR_Warszawa
VENTIA Sp. z o.o.

Firma Ventia Sp. z o.o. – dystrybutor produktów dla branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC) na rynku B2B oraz wyłączny przedstawiciel na Polskę marek: Komfovent, Dantherm, Casals, Stavoklima, AlpicAir oraz Havaco – poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: KR_Warszawa

OPIS STANOWISKA

- Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży central wentylacyjnych KOMFOVENT, jak również pozostałych marek i produktów firmy VENTIA w zakresie podległego regionu (Warszawa oraz woj. Mazowieckie),

- Współpraca i wsparcie techniczne firm instalacyjnych oraz lokalnych dystrybutorów,

- Współpraca i wsparcie techniczne projektantów oraz biur projektowych HVAC,

- Przygotowywanie ofert technicznych i dobór produktów,

- Doradztwo techniczne,

- Koordynowanie procesów inwestycyjnych w zakresie produktów HVAC na podległym regionie.

WYMAGANIA

- Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki studiów: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo,

-  Doświadczenie w branży HVAC oraz znajomość lokalnego rynku biur projektowych oraz instalacyjnych będzie dodatkowym atutem,

- Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym,

- Czynne prawo jazdy kat. B,

- Bardzo dobra znajomość programu MS Office, doświadczenie w pracy z systemem CRM będzie dodatkowym atutem,

- Zorientowanie na rozwój biznesu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

- Samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

- Bardzo dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY

- Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

- Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz dodatkową prowizję (bez górnego limitu) uzależnioną od osiąganych rezultatów sprzedaży,

- Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),

- Dobrą atmosferę oraz warunki pracy,

- Niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe,

- Prywatny pakiet medyczny.

CV prosimy przesyłać na adres praca@ventia.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Pliki do pobrania:
pobierz plik
Data publikacji: 2017-09-06
Data zakończenia: 2017-10-06

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja