Kierownik Robót Instalacyjnych

Województwo:
śląskie
Miasto:
Gliwice
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

P.W. KAMAK-II Sp. z o.o. jest od 1990 roku prężnie działającą firmą branży HVAC.

www.kamak.pl

KAMAK-II aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice, woj. śląskie

Obowiązki

Przygotowanie robót oraz nadzór nad montażem instalacji i urządzeń sanitarnych w branżach takich jak wentylacja, klimatyzacja, wod.-kan, c.o., instalacje przemysłowe.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe wyższe, uprawnienia wykonawcze
- doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata
- praktyczna umiejętność kierowania zespołem
- prawo jazdy kat. B

Kamak-II oferuje

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@kamak.pl

Data publikacji: 2013-11-05
Data zakończenia: 2014-11-05