Kierownik Robót Instalacyjnych HVAC

Województwo:
łódzkie
Miasto:
Łódź
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:

Ventra Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Kierownik Robót Instalacyjnych

z DOŚWIADCZENIEM w klimatyzacji i wentylacji

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki

  •     Nadzór i kierowanie nad pracami instalacyjnymi w zakresie HVAC, wod-kan
  •     Weryfikacja projektów pod względem poprawności i zgodności z normami technicznymi
  •     Przygotowywanie Ofert i Zamówień materiałowych
  •     Praca na wysokości pow. 3m

Wymagania

  •     Wykształcenie wyższe techniczne - Inżynierii Środowiska
  •     Minimum 3-letnie doświadczenie w kierowaniu robotami instalacyjnymi
  •     Samodzielność i odpowiedzialność
  •     Doświadczenie w HVAC
  •     Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  •     Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  •     Zatrudnienie na umowę o pracę
  •     Pracę w młodym, stabilnym zespole
  •     Niezbędne narzędzia do pracy
  •     Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

Oferty: klima@ventra.com.pl

Data publikacji: 2014-06-04
Data zakończenia: 2015-06-04