Kierownik Sprzedaży

Województwo:
śląskie
Miasto:
Katowice
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Globetek Sp. z o.o. - firma branży doradztwa personalnego - dla swojego Klienta, firmy zajmującej się dystrybucją urządzeń z branży HVAC, poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik Sprzedaży - branża HVAC

Miejsce pracy: Katowice, woj. śląskie

Nr ref.: KS/DP/2014

Obowiązki:

  •     Pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o utrzymywanie trwałych relacji z obecnymi
  •     Wsparcie techniczne dla klientów w zakresie wykorzystania produktów firmy
  •     Negocjacje handlowe
  •     Monitoring rynku pod kątem prowadzonych i planowanych inwestycji w branży oraz działań konkurencji
  •     Ocena poprawności i kompletności projektów wykonywanych przez biura projektowe
  •     Budowanie i kierowanie zespołem sprzedażowym
  •     Realizacja powierzonych celów sprzedażowych, własnych oraz zespołu

Wymagania:

  •     Wykształcenie wyższe techniczne
  •     Min 2-letnie doświadczenie w pracy w sprzedaży produktów inwestycyjnych w biurze projektowym lub w firmie wykonawczej/ instalacyjnej.
  •     Wiedza techniczna z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji wentylacji
  •     Znajomość podległego rynku

Klient Globetek oferuje:

  •     Narzędzia pracy
  •     Mozliwości rozwoju
  •     Szkolenia produktowe
  •     Umowę o pracę

Zainteresowane osoby, spełniające ww wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji na adres dorota.piela@globetek.pl

w tytule wpisując "KS/DP/2014".

Data publikacji: 2014-05-09
Data zakończenia: 2015-05-09