Kierownik Zespołu Handlowego Mires

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Toruń
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Polski producent i usługodawca w zakresie instalacji wentylacji i klimatyzacji, firma MIRES sp. z o.o Spółka Komandytowa z Torunia realizując założoną strategię rozwoju poszukuje do swojego zespołu handlowego kandydatów na stanowisko:

Kierownika Zespołu Handlowego
Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:

  •     Zarządzanie obsługą i rozwojem sprzedaży produktów własnych i redystrybuowanych
  •     Odpowiedzialność za przygotowanie ofert i prezentację produktów dla Klientów
  •     Negocjowanie umów handlowych z klientami i dostawcami towarów redystrybuowanych
  •     Realizacja celów sprzedażowych w powierzonym segmencie rynku i odpowiedzialność za wyniki całego zespołu handlowego
  •     Raportowanie w ustalonych standardach Zarządowi firmy
  •     Organizowanie, motywowanie i monitoring działania podległego zespołu handlowego
  •     Szkolenia sprzedażowe i produktowe dla pracowników i Klientów firmy
  •     Współpraca z innymi działami operacyjnymi w firmie

Oczekujemy:

  •     Min. 5 - letniego doświadczenia w pracy na stanowiskach kierowniczych w sprzedaży i/lub zakupie w branży budowlanej (najlepiej - instalacje wentylacji i klimatyzacji)
  •     Znajomości branży z zakresu wentylacji i instalacji sanitarnych, co będzie dodatkowym atutem,
  •     Wiedzy z zakresu wentylacji i instalacji sanitarnej i umiejętności czytania rysunków technicznych,
  •     Orientacji marketingowej i nastawienia na realizację celów,
  •     Umiejętności obsługi komputera (oprogramowanie MS Office, gł. Excel, Power Point),
  •     Umiejętności prowadzenia prezentacji, skutecznych negocjacji i analizy danych m.in. o konkurencji,
  •     Komunikatywności i umiejętności budowania relacji,
  •     Dyspozycyjności i gotowości do częstych wyjazdów służbowych,
  •     Kilkuletniego doświadczenia w prowadzeniu samochodu,
  •     Wyższego wykształcenia (najlepiej technicznego)
  •     Znajomości j. angielskiego na poziomie B-1,
  •     Umiejętności współpracy w zespole i motywowania podwładnych do aktywnego działania

Oferujemy:

  •     Pracę pełną wyzwań, ciekawych projektów  techniczno - marketingowych w dynamicznym zespole,
  •     Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z premią za realizację zadań,
  •     Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód),
  •     Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną do ustalenia,
  •     Szkolenia wdrożeniowe i produktowe,
  •     Możliwość realizacji własnych pomysłów generujących zadowolenie Klienta i firmy.

Więcej informacji o firmie znajdziesz na www.mires.pl

Zainteresowanych pracą w firmie MIRES prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej: cv (z foto) i list motywacyjny do 14.12.2014 na adres mailowy
sekretariat@mires.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)

Data publikacji: 2014-12-02
Data zakończenia: 2014-12-31