Klimatyzacja: Inżynier Sprzedaży

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
Johnson Controls International

Inżyniera Sprzedaży - Klimatyzacja
Miejsce pracy: Warszawa lub praca z domu

Obowiązki:

  • obsługa handlowa klientów w regionie (mazowieckie, podlaskie, śląskie, małopolskie) w zakresie splitów, multisplitów, systemów VRF (VRV)
  • współpraca z projektantami, firmami inżynieryjnymi, inwestorami, instalatorami, dystrybutorami,
  • podtrzymywanie relacji z aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów,
  • doradztwo techniczne, sprzedaż projektowa,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • prowadzenie szkoleń w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań przy wsparciu Działu Technicznego,
  • realizowanie powierzonych celów sprzedażowych,
  • archiwizowanie działań handlowych w systemie CRM,
  • animacja działań marketingowych w regionie.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne, kierunkowe (HVAC),
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym/ pokrewnym stanowisku w branży,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • proaktywność,
  • samodzielność, zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • znajomość oprogramowania wspierającego projektowanie będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywność oraz umiejętność nawiązania i utrzymania stałych relacji z Klientami,
  • znajomość Microsoft Office
  • prawo jazdy kat. B - gotowość do pracy w terenie.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze środowiska pracy
  • rozwój zawodowy i udział w ciekawych projektach
  • stabilne warunki zatrudnienia i elastyczny czas pracy
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do urlopu i kartę Multi Sport

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do przesłania aplikacji poprzez http://www.johnsoncontrols.pl/content/pl/pl/careers.html

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2015-07-15
Data zakończenia: 2015-08-03