Konstruktor

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdynia
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Klimawent S.A.. - lider branży filtrowentylacji na rynku polskim - marka znana w Europie oraz na rynku amerykańskim i bliskiego wschodu,

poszukuje kandydatów na stanowisko

Konstruktor

Region: Gdynia, woj. pomorskie
    Nr ref.: 1/2013/KON

Obowiązki

- Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej wyrobów
- Konsultacje merytoryczne dla działu handlowego
- Nadzorowanie wdrażania prototypów projektowanych urządzeń

Wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe- preferowany kierunek budowa maszyn
- Znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie zawodowe: 3-5 lat
- Znajomość programów konstrukcyjnych – Autocad, Inventor 3D

Mile widziane:

- Znajomość języka niemieckiego
- Prawo jazdy kat. B

Klimawent oferuje:

- Umowę o pracę
- Zatrudnienie w stabilnej firmie
- Możliwość rozwoju zawodowego

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres kadry@klimawent.com.pl.
Mile wdziane aplikacje osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Wraz z dokumentami aplikacyjnymi prosimy o  przesyłanie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.

Data publikacji: 2013-11-15
Data zakończenia: 2014-11-15