Konstruktor HVAC

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konstruktor

Region: woj. kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny:
VIG-DKT-06

Obowiązki

• Wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej zgodnie z procedurami;
• Ścisła współpraca z działem technologicznym;
• Nadzór nad wykonywaniem prototypów;
• Analiza i interpretacja wyników badań prototypów;
• Monitorowanie i analiza rynku branży wentylacyjnej oraz nowych rozwiązań z tego zakresu.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne;
• Mile widziane oświadczenie na podobnym stanowisku oraz wiedza w zakresie wentylacji/wentylatorów;
• Wiedza na temat technologii wykonywania konstrukcji stalowych i odlewów aluminiowych;
• Zdolność przyswajania informacji, zdolność posługiwania się normami/przepisami oraz ich wdrażania, pomysłowość, kreatywność;
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – potwierdzony  dokumentem;
• Znajomość programów wspomagania projektowania – Inventor , pakietu MS-Office, mile widziana znajomość narzędzi zarządzania projektami, nowoczesnych technologii;
• Wysoka kultura osobista, rzetelność, dokładność, systematyczność;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Dobra organizacji pracy własnej.

Venture Ind. oferuje

•  Umowę o pracę na czas nieokreślony;
• Pełny etat, terminowe i stałe wynagrodzenie;
• Ciekawą, stabilną i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającym się firmie;
• Niezbędne narzędzia pracy;
• Szkolenia specjalistyczne i naukę jęz. angielskiego.

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres rekrutacja@venture.pl.

Data publikacji: 2013-09-02
Data zakończenia: 2014-09-02