Konstruktor korporacyjny

Rodzaj ogłoszenia:
dam pracę
Oferent:
Firma/Agencja
Województwo:
pomorskie
Miasto:
Kosakowo
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Nr referencyjny:
CDS
VTS Group

VTS Sp. z o.o. jest producentem zaawansowanych technicznie urządzeń dla branży HVAC.

W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko:

KONSTRUKTOR KORPORACYJNY

Miejsce pracy: Kosakowo (pow. pucki)

nr ref.: CDS

Głównym zadaniem osoby na stanowisku Konstruktora (Design Specialist) będzie opracowywanie zmian konstrukcyjnych w zakresie konstrukcji stalowych w centralach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Zadania:

    -Proponowanie udoskonaleń w zakresie konstrukcji stalowych w centralach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,

    -Projektowanie i budowa nowych konstrukcji stalowych,

    -Dobory techniczne komponentów central,

    -Przygotowywanie dokumentacji technicznej do wprowadzanych zmian konstrukcyjnych,

    -Przeprowadzanie testów wprowadzanych zmian,

    -Przygotowywanie specyfikacji do wdrożenia zmiany w systemie doboru.

Oczekiwania:

    -Min. 5-letnie doświadczenie w zakresie projektowania, konstruowania, doborów technicznych w obszarze konstrukcji stalowych,

    -Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, konstrukcje stalowe, klimatyzacja i wentylacja),

    -Umiejętność projektowania w 3D, znajomość Creo 3.0 będzie dodatkowym atutem,

    -Systematyczność i dbałość o detale,

    -Zdolności analityczne i organizacyjne,

    -Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

    -Znajomość norm ISO 9001 oraz ISO 14001.

Oferujemy:

    -Interesującą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się korporacji o ogólnoświatowym zasięgu,

    -Udział w ciekawych projektach realizowanych przez Dział R&D na arenie międzynarodowej,

    -Pracę w zespole ekspertów projektujących innowacyjne produkty dla rynku Stanów Zjednoczonych, Zjednoczonych Emiratów Arabskich czy Indii,

    -Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury R&D w siedzibie głównej firmy; jak i rozwoju w ramach struktur międzynarodowych,

    -Atrakcyjne wynagrodzenie,

    -Pakiet świadczeń pozapłacowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji: vtsgroup@vtsgroup.com

Data publikacji: 2017-08-31
Data zakończenia: 2017-09-30

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja