Kontroler Jakości Kraków

Województwo:
małopolskie
Miasto:
Kraków
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Firma FRAPOL Sp. z o.o.

producent urządzeń i akcesoriów do wentylacji i klimatyzacji

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Kraków, woj. małopolskie

Obowiązki:

• bieżąca kontrola materiałów i wyrobów
• prowadzenie auditów wewnętrznych
• nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
• prowadzenie działań korygujących i zapobiegawczych
• współpraca w ramach rozpatrywania reklamacji
• współpraca w zakresie badań oraz wdrożeń nowych wyrobów.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne
• min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• znajomość obsługi komputera (min. pakiet Ms Office)
• prawo jazdy kat. B
• samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność
• dodatkowym atutem będzie znajomość branży instalacyjnej - specjalizacja instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne.

Frapol oferuje:

• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• atrakcyjne wynagrodzenie
• niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres robert.wawszkiewicz@frapol.com.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)".

Data publikacji: 2013-09-10
Data zakończenia: 2014-09-10