Koordynator serwisu klimatyzacji

Województwo:
Cała Polska
Miasto:
Gdańsk
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę Umowa zlecenie Umowa o dzieło Inne

Firma TERMIKA Sp. z o.o. jest jednym z największych dystrybutorów materiałów izolacyjnych w Polsce Północnej. Od lat zajmujemy się zaopatrzeniem przedsiębiorstw produkcyjnych i wykonawców z branży klimatyzacyjno - wentylacyjnej.

Doradzamy i wspólnie z naszymi klientami realizujemy projekty budowlane.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy:  Gdańsk (biuro) oraz serwis na terenie kraju.

Obowiązki:

·         Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych

·         Bezpośredni nadzór nad pracownikami realizującymi zadanie

·         Wykonanie dokumentacji protokolarnej

·         Planowanie i kontrola realizacji zleceń od klientów oraz ich rozliczanie

·        Przekazywanie zleceń technikom i wyjaśnianie związanych z nimi kwestii technicznych

·         Optymalizacja czasów pracy techników

·         Kontrolowanie przeprowadzonych serwisów

·         Zamawianie i zakupy części zamiennych na ryku lokalnym

·         Rozpatrywanie reklamacji

Wymagania:

·         Umiejętność zarządzania grupą serwisantów

·         Umiejętność w prowadzeniu procesu serwisu w zakresie  HVAC

·         Rozwiązywanie problemów serwisowych i radzenie sobie w stresujących sytuacjach

·         Koordynacja i nadzorowanie cyklicznych przeglądów i konserwacji wynikających z umów serwisowych

·         Protokołowanie i raportowanie wykonanych prac

·         Odpowiedzialność

·         Dyspozycyjność

·         Uprawnienia budowlane kierunkowe będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

    • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Stabilne zatrudnienie
    • Możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

W przesyłanym CV prosimy o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Termika Sp. z o.o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Aplikację prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@termika.eu

Wysyłając do nas swoją aplikacje w procesie rekrutacji zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Termika Sp. Z o. o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku.

Pliki do pobrania:
pobierz plik
Data publikacji: 2019-04-24
Data zakończenia: 2019-05-24

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo