Koordynator serwisu Klingenburg

Województwo:
dolnośląskie
Miasto:
Świdnica
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Firma Klingenburg International, wiodący producent urządzeń do odzysku energii,
poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Koordynator serwisu

Miejsce pracy: Świdnica, woj. dolnośląskie

Opis stanowiska

• pozyskiwanie odbiorców usług serwisowych w obszarze wymienników ciepła  oraz  urządzeń wentylacyjnych
• obsługa klienta w zakresie prac serwisowych oraz reklamacyjnych na rynku krajowym i zagranicznym
• przygotowywanie ofert serwisowych
• koordynacja projektów serwisowych

Wymagania

• wykształcenie min. średnie techniczne (praktyczna znajomość zagadnień z zakresu instalacji HVAC, elektromechaniki lub automatyki czy mechaniki)
• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale serwisu
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
• prawo jazdy kat.B
• mile widziane uprawnienia SEP do 1 kW
• znajomość pakietu MS Office
• gotowość do częstych wyjazdów służbowych w kraju i zagranicą

Klingenburg oferuje

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pracę w stabilnej, nowocześnie zarządzanej, rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: kadry@klingenburg.pl

lub na adres:

Klingenburg International Sp. z o.o.
ul. Metalowców 5
58-100 Świdnica

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2013-11-26
Data zakończenia: 2014-11-26