Koordynator Usług Serwisu Chłodnictwa i Wentylacji

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz międzynarodowymi firmami, na rzecz których zatrudniamy rocznie 30 tysięcy pracowników. Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Koordynator usług serwisu chłodnictwa i wentylacji

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i koordynacja pracowników serwisu klimatyzacji;

  • Kontakt z podwykonawcami – negocjacje cenowe, weryfikacja ofert, zlecanie robót;

  • Sporządzanie ofert oraz kosztorysowanie w zakresie usług klimatyzacji i wentylacji;

  • Obsługa i kompletowanie zleceń w systemach informatycznych.

    Oczekiwania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w koordynowaniu usług serwisu klimatyzacji;
  • Wykształcenie wyższe (kierunki techniczne – klimatyzacja, chłodnictwo);
  • Znajomość j. ang. na poziomie komunikatywnym;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość branży chłodnictwa;
  • B. dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferta:

  • Umowa o pracę;
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiety benefitów (Multisport, LuxMed, PZU).

Kontakt telefoniczny: 602 332 939 - od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 17

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja.wroclaw@leasingteam.pl

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

Data publikacji: 2017-02-10
Data zakończenia: 2017-03-30

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo