Kosztorysant Instalacji HVAC

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Solec Kujawski
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
05PJ
KLIMAT SOLEC Sp. z o.o.

KOSZTORYSANT INSTALACJI HVAC

Miejsce pracy: Solec Kujawski
Nr ref. 05PJ

Obowiązki:

- wstępna weryfikacja projektów,
- sporządzanie przedmiarów robót,
- sporządzanie kosztorysów ofertowych, wykonawczych i powykonawczych,
- kompletowanie oferty.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne o kierunku instalacje sanitarne,
- znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
- doświadczenie w wycenie ww. instalacji lub praktycznej realizacji inwestycji min. 1 rok,
- umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
- umiejętność analizy i weryfikacji dokumentacji projektowej,
- umiejętność posługiwania się programem kosztorysowym NORMA,
- umiejętność posługiwania się programem do projektowania AutoCAD,
- umiejętność posługiwania się pakietem Office,
- kreatywność, samodzielność.

Oferujemy:

-  możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w zespole profesjonalistów,
-  pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju,
-  pracę w nowoczesnym środowisku technicznym,
-  profesjonalne narzędzia pracy.

Kontakt: www.klimat-solec.pl

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

Data publikacji: 2015-06-19
Data zakończenia: 2015-07-17