Kosztorysant Systemów Automatyki

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Sauter Automatyka Sp. z o.o. (www.sauter.pl)

- firma międzynarodowa, lider w dziedzinie systemów i produktów automatyki, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

• Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych,
• Analiza dokumentów przetargowych i przygotowanie na ich podstawie rozwiązań technicznych,
• Wsparcie techniczne dla działu sprzedaży,
• Poszukiwanie ofert od podwykonawców i dostawców.

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe techniczne,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Znajomość rynku BMS, HVAC,
• Samodzielność w planowaniu i wykonywaniu powierzonych zadań,
• Umiejętność pracy zespołowej.

Firma oferuje:

• Stałe zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej firmie,
• Atrakcyjne warunki pracy, proporcjonalne do osiąganych wyników,
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Zgłoszenia - poprzez pracuj.pl

Data publikacji: 2013-05-27
Data zakończenia: 2014-05-27