Kreślarz 3D - instalacje HVAC

Województwo:
podkarpackie
Miasto:
Rzeszów
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

THERMODESIGN Sp. z o.o. (www.tdec.pl) poszukuje osoby na stanowisko:

Kreślarz 3D HVACS

Region: Rzeszów, woj. podkarpackie

Opis stanowiska:

THERMODESIGN Sp. z o.o. poszukuje osoby do sporządzania projektów wentylacji, klimatyzacji i ogrzewnictwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie również za dokonywanie zmian projektowych, poprawek i wszelką niezbędną pomoc przy sporządzaniu projektów wentylacji, klimatyzacji i ogrzewnictwa.

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD;
- Doświadczenie w tworzeniu rysunków 3D;
- Dobra znajomość instalacji HVAC;
- Studia w kierunku inżynierii środowiska - went./klim./ogrz.;
- Zdolność organizowania własnego czasu pracy;
- Odpowiedzialność i sumienność;
- Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin.

Mile widziane:

- Znajomość nakładek do AutoCAD-a, np. PIT-CAD;
- Znajomość języka niemieckiego/angielskiego;
- Znajomość programu Plancal NOVA.

TDEC oferuje:

- Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- Interesujący zakres zadań;
- Przyjazne środowisko pracy;
- Stabilne warunki zatrudnienia.

Aplikacje należy przesyłać za pomocą formularza

Data publikacji: 2013-09-06
Data zakończenia: 2014-09-06