Magazynier

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
VENTIA Sp. z o.o.

Firma Ventia Sp. z o.o. – dystrybutor rynku B2B produktów dla branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC) oraz wyłączny przedstawiciel na Polskę marek: KomfoventStavoklima, Havaco – poszukuje kandydatów na stanowisko

MAGAZYNIER

miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

- przyjmowanie i wydawanie towarów oraz kompletacja wysyłek,

- prowadzenie dokumentacji magazynowej,

- obsługa komputerowego systemu magazynowo-sprzedażowego,

- realizowanie dostaw produktów do klientów oraz od dostawców.

WYMAGANIA:

- doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania,

- czynne prawo jazdy kategorii min. B,

- uprawnienia do obsługi wózka widłowego,

- znajomość obiegu dokumentów magazynowych,

- mile widziane doświadczenie w pracy z komputerowymi systemami magazynowo-sprzedażowymi,

- zaangażowanie, obowiązkowość oraz dyspozycyjność w godzinach pracy firmy.

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

- praca w firmie o ugruntowanej pozycji,

- dobry standard warunków pracy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@ventia.pl

Data publikacji: 2015-12-21
Data zakończenia: 2016-01-22