Manager ds. exportu na rynki wschodnie

Województwo:
dolnośląskie
Miasto:
Świebodzice
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Firma GEA Polska Sp. z o.o., wchodząca w skład międzynarodowego koncernu GEA Group, specjalizująca się w produkcji przemysłowych wymienników ciepła (nagrzewnice, chłodnice, parowacze, skraplacze, chłodnice wentylatorowe, itp), dla aplikacji przemysłowych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Świebodzice, woj. dolnośląskie

Numer referencyjny: SE/19051/2014

Obowiązki:

• wykształcenie wyższe techniczne lub kierunki powiązane z handlem
• kilkuletnie doświadczenie w budowaniu strategii sprzedaży na rynkach wschodnich
• mile widziane doświadczenie w firmie z branży sanitarnej HVAC (ogrzewanie, wentylacje, klimatyzacje) lub branży energetycznej
• bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego
• komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz w przypadku obcokrajowca komunikatywna znajomość języka polskiego
• umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu relacji biznesowych
• umiejętność prowadzenia profesjonalnych negocjacji handlowych
• gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Wymagania:

• budowanie strategii sprzedaży na rynkach wschodnich (Rosja, Białoruś, Ukraina itd.)
• pozyskiwanie nowych klientów i współpraca z istniejącymi klientami na rynkach wschodnich
• gromadzenie i analiza danych rynkowych
• działania marketingowe, udział w targach pracy

Firma oferuje:

• atrakcyjne warunki wynagrodzenia z jasnymi warunkami premiowymi,
• stabilną pracę w dobrze prosperującej firmie o zasięgu międzynarodowym,
• uczestnictwa w szkoleniach specjalistycznych,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenia poprzez współpracę z zagranicznymi spółkami koncernu

Kontakt:

GEA Polska Sp. z o.o.
ul. Sikorskiego 38, 58-160 Świebodzice, www.gea-polska.com.pl

Data publikacji: 2014-05-25
Data zakończenia: 2015-05-25