Manager ds. Handlu

Województwo:
dolnośląskie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

DEL PIERO, firma działające na rynku usług doradztwa personalnego, poszukuje dla swojego Klienta - firmy prężnie rozwijającej się, działającej w sektorze przyrządów opomiarowania takich jak m.in.: liczniki wody, ciepłomierze, a także systemy zdalnego odczytu, itp. - poszukuje osób zainteresowanych objęciem stanowiska:

Manager ds. Handlu (wodomierze, ciepłomierze, podzielniki ciepła)

Region: dolnośląskie

Zadania:

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Managera ds. Handlu będzie wsparcie firmy w zakresie sprzedaży wodomierzy, ciepłomierzy, podzielników ciepła. Stanowisko jest stacjonarne - praca w siedzibie firmy, zdarzają się też delegacje. Nasz Klient posiada również wakat stricte mobilnego Regionalnego Przedstawiciela Handlowego na woj. dolnośląskie.

• Wsparcie firmy w zakresie sprzedaży wodomierzy, ciepłomierzy, podzielników ciepła oraz usług rozliczeniowych ciepła i wody;

• Opieka nad istniejącymi klientami oraz nawiązywanie kontaktów w zakresie głównych sektorów rynku: administracji i spółdzielni mieszkaniowych, przedsiębiorstw, wodociągów i kanalizacji;

• Wspieranie przedstawicieli handlowych i dystrybutorów poprzez doradztwo techniczne i marketingowe;

• Przygotowywanie ofert przetargowych i bieżących;

• Nadzór na procesem montaży i wymian podzielników ciepła, ciepłomierzy, wodomierzy oraz systemów zdalnego odczytu;

• Wspracie merytoryczne Regionalnych Przedstawicieli Handlowych i ich nadzór;

• Zarządzanie bazą klientów i dokumentacją handlową;

• Monitorowanie konkurencji i reagowanie na sytuację rynkową;

• Dbanie o wysoką jakość relacji handlowych;

• Opieka posprzedażowa.

Wymagania:

• W zakresie wykształcenia: wyższe (preferowane techniczne, handlowe);

• W zakresie doświadczenia: minimum 2 - letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku analogicznym do powyższego w branży wodmierzy, ciepłomierzy i podzielników ciepła / mile widziany również sektor budowlano - instalacyjny. Poszukujemy osób z pozycji Managera ds. Handlu, Kierownika Sprzedaży, Przedstawiciela Handlowego, Specjalisty ds. Sprzedaży, Regionalnego Inżyniera Sprzedaży, Handlowca ds. Kluczowych Klientów itp. Mile widziane doświadczenie w zakresie instalacji sanitarnych, wykonywaniu i nadzorze usług instalacyjnych instalacji wodociągowych i ciepłowniczych;

• W zakresie wiedzy: znajomość procedur przetargów publicznych oraz doświadczenie w analizie specyfikacji, przygotowaniu i składaniu ofert przetargowych;

• W zakresie języków obcych: mile widziana znajomość języka angielskiego;

• W zakresie programów komputerowych: znajomość MS Office;

• W zakresie cech osobowości: silna orientacja na cel i ekonomiczną efektywność prowadzonych działań, wysoki poziom komunikatywności, dynamizm życiowa, zdolności negocjacji, nawiązywania, rozwijania i utrzymania relacji z klientem szczególnie w dłuższym horyzoncie czasowym, dojrzałość i stabilność emocjonalna, wytrwałość, terminowość, umiejętności pracy w zespole, rzetelność, mobilność, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, umiejętność samodzielnej pracy; zorientowanie na efekty i kreatywność. Preferowane będą osoby mające cechy pozwalające na kierowanie zespołem ludzkim.

• Dodatkowe kwalifikacje: Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnie rozwijającej się firmy. W zamian za wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie, Nasz Klient oferuje pracę w rozwojowym środowisku, możliwość awansu w strukturach organizacji, szkolenia, narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy) możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne wynagrodzenie (wysoką podstawę + system premiowy).

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji na adres joanna.huptys@delpiero.pl

Prosimy w tytule e-mail wpisać Nr ref. 1528P

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Data publikacji: 2013-05-31
Data zakończenia: 2014-05-31