Manager HVAC – usługi serwisowe

Województwo:
dolnośląskie
Miasto:
Wrocław
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Grupa EVOTHERM specjalizuje się kompleksowym wykonywaniu prac w pełnym zakresie

instalacji mechanicznych.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie nowych oraz obsługa i utrzymywanie relacji biznesowych ze stałymi klientami firmy w zakresie usług serwisowych HVAC ( pomiary, uruchomienia, regulacje, czyszczenie, naprawa, itp.),

- rozpoznawanie i analiza potrzeb klientów oraz uzgadnianie optymalnych rozwiązań z zakresu serwisu wentylacji i klimatyzacji,

- doradztwo w zakresie technicznych aspektów oferowanych produktów,

- przygotowywanie kalkulacji cen i ofert handlowych na bazie projektów,

- uzgadnianie warunków kontraktu i pozyskiwanie zamówień,

- współpraca z działami dostaw, serwisowymi i projektowymi.

Oczekiwania:

- ukończone studia inżynierskie (mile widziane),

- wiedza nt.branży HVAC i produktów tj. centrale wentylacyjne, klimatyzacja, chillery itp. – warunek konieczny,

- zorientowanie na cele,

- zorientowanie na klienta,

- prawo jazdy kat. B,

- znajomość j. angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferta:

- umowę o pracę na samodzielnym stanowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- atrakcyjne wynagrodzenie stałe (adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

- premie uzależnione od aktywności i osiąganych efektów,

- pakiet socjalny,

- niezbędne narzędzia pracy.

CV wraz z poniższą zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na kadry@evitherm.pl

Do przesyłanych aplikacji prosimy o podanie informacji o oczekiwanym wynagrodzeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Evotherm Sp. z o.o. Sp.k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem kadry@evotherm.pl

Data publikacji: 2019-03-28
Data zakończenia: 2019-04-26

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja