Mechanik Utrzymania Ruchu

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Wola Mrokowska
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Firma ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o. poszukuje:

Miejsce pracy: Wola Mrokowska (pow. piaseczyński)
(przy trasie E7 Kraków-Warszawa)
woj. mazowieckie

Obowiązki

• usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz zapobieganie ich występowaniu
• prowadzenie przeglądów i napraw prewencyjnych maszyn i oprzyrządowań
• prowadzenie przeglądów i konserwacji instalacji pneumatycznych i hydraulicznych
• przygotowywanie maszyn i urządzeń do procesu produkcji
• współpraca z innymi działami w celu zachowania płynności produkcji

Wymagania

• wykształcenie o profilu mechanicznym, elektrotechnicznym
• dobra znajomość zasad mechaniki ogólnej
• znajomość procesów spawania stali, zgrzewania, montażu, tłoczenia
• umiejętność czytania rysunków technicznych oraz posługiwania się dokumentacją techniczną
• mile widziane aktualne uprawnienia elektryczne
• gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Firma oferuje

• doskonalenie kwalifikacji zawodowych
• pracę w firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji
• miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

Zgłoszenia (CV, list motywacyjny) z zapisem w tytule "Mechanik Utrzymania Ruchu" należy nadsyłać na adres: rekrutacja@alnor.com.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2013-06-04
Data zakończenia: 2014-06-04