Mercor: Projektant wentylacji pożarowej

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdańsk
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Grupa Mercor oferująca systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych

poszukuje osoby na stanowisko:

Projektant wentylacji pożarowej

Miejsce pracy: Gdańsk, woj. pomorskie
Nr ref.: ProjHW03/31/10

Obowiązki

- wykonywanie projektów instalacji wentylacji pożarowej i oddymiania
- pełnienie nadzorów budowlanych nad realizowanymi projektami
- ocena poprawności rozwiązań budowlanych i technologicznych

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne w specjalności instalacje sanitarne
- minimum 3-letnie doświadczenie w biurze projektowym
- posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacji sanitarnych będzie dodatkowym atutem
- biegła znajomość AutoCad
- znajomość programów wspomagających projektowanie instalacji wentylacji
- gotowość do podróży służbowych
- prawo jazdy kat.B
- umiejętność pracy samodzielnej, jak i w zespole
- kreatywność, zaangażowanie

Zakres obowiązków

- projektowanie systemów wentylacji pożarowej przy współpracy z inwestorem lub wykonawcą obiektu;
- tworzenie dokumentacji projektowej i ofertowej;
- współpraca z działem handlowym;
- współudział w pracach projektowych i badawczych firmy.

Mercor oferuje

- ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży
- możliwość rozwoju zawodowego adekwatną do stanowiska warunki zatrudnienia.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na mercor@mercor.com.pl, w temacie maila podając numer referencyjny "ProjHW03/31/10".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Data publikacji: 2014-04-02
Data zakończenia: 2015-04-02